نکات خرید بردگیم

0

خرید بردگیم در عین حال که یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست از سوی دیگه یکی از سخت ترین کارها هم هست. چرا که به پارامترهای خیلی مهمی وابسته هستش و با انتخاب بردگیم اشتباه اوقاتی که می تونید به خوشی در کنار عزیزان و دوستانتان سپری کنید به هدر می رود.

امروز در این مقاله می خواهیم مواردی را که قبل از خرید بردگیم حتما و حتما باید بررسی کنید رو به شما معرفی کنیم.

مواردی که برای خرید بردگیم باید بررسی کنیم

مورد اول: تعداد نفرات

بردگیم

اولین ایتمی که حتما و حتما باید بررسی کنید تعداد نفرات بازی کننده هستش. چرا؟؟

چون مثلا دنبال یه بازی میگردید که با یکی از دوستاتون بازی کنید ولی یهو یه بازی میگیرید که همه جذابیتش به تعداد بالای نفرات بازی کننده هستش و یا برعکس با ۸ نفر از دوستاتون می خواین توی یک دور همی باهم بازی کنین ولی یه بازی ۲ تا ۵ نفره میگیرید و اون وسط یه عده نمی تونن بازی کنن.

مورد دوم :‌سبک بازی

اشتباهی که خیلی از ما انجام میدیم اینه که میگیم برد گیمه دیگه یا یه بردگیم بده بهمون حال کنیم.

در حالی که بعضی ها با بازی های سرعتی و هیجانی حال میکنن و میرن سراغ بازی کارتی هایی مثل بازی دودوتا ، بعضی ها دوست دارن حسابی فکر کنن و استراتژی بچینن و تو حالت دو نفرع میرن سراغ یه بازی مثل بازی دوئل یا تو حالت چند نفره مثل بازی استانبول (یا ورژن ایرانیش بازی بازرگان) یا مثلا بازی فکری آرشیتکت . از اون ور بعضی ها هستند دنبال بازی هایین که هرکی یه شخصیتی داشته باشه و بتونن کل کل کنن. اینا کسایین که مثلا در حالت عادی بازی مافیا براشون جذابه. این عزیزان اگر بخوان بردگیم بخرن احتمالا میرن سمت بازی هایی مثل بازی آخرین ایستگاه یا بازی شب مافیا .

یه سری بازی های دیگه هستند که هم بازی هستن و هم حالت آموزشی دارند. یعنی چی این؟

مثلا بازی کش فلو برای افزایش هوش مالی طراحی شده و با اینکه خیلی خیلی شبیه مونوپولیه ولی هزار برابر جذابیت بیشتری داره. و یا بازی فرابورس یه بازی برای آشنایی با فضای سرمایه گذاری در بورس هستش.

استراتژیک، آموزشی ،‌مالی، اقتصادی و …. سبک های مختلفی از بازی هستند که بهتره قبل خرید بازی با اونها آشنا بشید و ما یک مقاله کامل با عنوان «‌ بردگیم و دسته بندی های آن » برای شما آماده کردیم که کاملا با انواعش آشنا بشید.

مورد سوم: قیمت

کی دوست داره وقت خودش رو تلف کنه؟

مسلما هیچ کس.

پس قبل خرید بردگیم ببین حدودا چقدر میخوای هزینه کنی.

امروز تقریبا اکثر بازی های معروف خارجی

(که اگه بخوای اصلش رو تهیه کنی در حد میلیون باید پول بدی)

توسط شرکت های خوب ایرانی تولید میشن. پس فقط کافیه بین این شرکت ها انتخاب کنی.

کار اصلا سختی هم نیست.

یه سرچ ساده تو اینترنت بکنی همه سایت های انلاین قیمت هاشون رو میتونی ببینی

و اونجا ارزون ترین رو انتخاب کنی.

سایت سرزمین کادو هم که کلا ادعا میکنه تو ۹۰٪ بازی ها ارزون ترین قیمت رو داره ارائه میکنه. دیگه چی میخوای از خدا؟‌:)

مورد چهارم: کیفیت مهره ها و کارت ها

اگه خیلی اهل نگه داری درست حسابی نیستی، یا بچه ی کوچیک داری حتما به این توجه کن که کیفیت قطعه های توی جعبه چطوریه و یا اگر که انلاین داری خرید می کنی یه زنگ به فروشگاهی که پیدا کردی بزن و ازشون سوال کن. درسته که اونا خودشون تولید نکردن و بهشون ربطی نداره ولی خود می دونن چه بازیایی کیفیت قطعاتشون خوب نیست. پس سعی کن یه چیزی نخری که بعد ۲ بار بازی کردن مجبور باشی یا بندازیش دور یا نخود و لوبیا بزاری جای قطعه های شکسته شدش.

منبع بردگیم و دسته بندی های آن تاریخچه بازی مافیا بازی های سرزمین کادو
از طريق خرید هدیه و کادو بلاگ سرزمین کادو خرید بردگیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.